Prezent dla górnika - box prezentowy

Górnicy to prawdziwi twardziele. Zawód górnika jest jednym z tych zawodów, do których nie każdy się nadaje. Górnik musi być silny i męski. To naprawdę ciężka praca. Nie oznacza to, że nie można jej kochać. To zawód nadzwyczajny i niepospolity. Nie każdy mógłby pracować jako górnik. Taka praca wymaga odpowiedniego wynagrodzenia. Takowym jest ciekawy i oryginalny prezent, podziękowanie za taką pracę musi być niezwykłe. Prezent dla górnika powinien być kompozycją siły, odwagi i męskości! Nasza mocna, ogromna skrzynia prezentowa ręcznie robiona z drewna sosnowego to coś, czego pragnie każdy hawierz. Pytanie: jaki prezent dla górnika znalazło swoją odpowiedź. Co się kryje w tym solidnym skarbcu to tajemnica… ale z chęcią zdradzimy jej część! Przecież nie kupuje się kota w worku! Specjalnie na prezent dla górnika - piwosza powstał pojemny kufel na piwo z imienną personalizacją, jest oryginalny i pomysłowy, trudno przejść obok niego obojętnie. Żeby w kopalni było wystarczająco ciepło dla górmistrza mamy cieplutkie, wygodne skarpety z zabawnym napisem, będą idealne jako śmieszny prezent dla górnika. Żeby móc wypić chmielowy trunek w butelce, specjalnie z myślą o adresacie prezentu powstał wyjątkowy otwieracz do butelek. Będzie mógł cieszyć się swoim trunkiem bez ograniczeń! Smaku tym wszystkim niezwykłym gadżetom, które genialnie sprawdzają się jako prezenty górnicze, dodają słone i mięsne przekąski!

Prezent dla górnika emeryta - skrzynia prezentowa

Górnictwo to zawód wymagający poświęceń, siły i wytrwałości. To praca nie dla byle kogo. Jest wiele takich osób, które wytrzymały w tym zawodzie wiele lat. Na zakończenie kariery zawodowej prezent jest niezbędny. Prezent dla górnika emeryta to wyjątkowe podziękowanie za lata ciężkiej pracy. Nasza skrzynia prezentowa od Allebox to doskonały sposób podziękowania za wszystkie lata żmudnej, ciężkiej pracy w kopalni. Dla górnika emeryta powstał prezent, który na lata późnej dorosłości będzie nie tylko praktyczny i przydatny, ale podaruje również niezapomniane wspomnienia. Wyjątkowy planner z nadrukiem, stworzony specjalnie dla adresata podarunku to trafiony gadżet. Może zaplanować każde ważne spotkanie i już mu nic nie umknie. W skrzyni schowane jest również coś, co będzie świetne jako prezent na dzień górnika! Niezwykły, skórzany brelok do kluczy będzie praktyczny, ale również bardzo elegancki. Po ciężkim dniu w kopalni jeszcze nie górnik emeryt, a młody górnik będzie mógł sięgnąć po swój ulubiony kubek z nadrukiem imienia, stworzony specjalnie dla niego i wypić aromatyczną kawę lub smaczną herbatę. Taki prezent dla górnika to wyjątkowy pomysł. Nasze skrzynie są jedyne w swoim rodzaju.

Prezent dla górnika na barbórkę

Barbórka to tradycyjne święto górnicze. W dniu takiego święta warto podarować znajomemu górnikowi coś wyjątkowego. Box od Allebox to oryginalny prezent dla górnika. A co wyjątkowego jest w naszych skrzyniach? Na przykład sposób zamknięcia. W wersji męskiej do boxa dołączony jest łom, którego należy użyć w celu otwarcia skrzyni. Prezent pełen męskości, siły, mocy i masa zabawy! W naszej solidnej, drewnianej skrzyni znajdziesz nie jeden podarunek, a kilka wyjątkowych prezentów! Już sama skrzynia jest wyjątkowym upominkiem. W przyszłości może zostać wykorzystana jako oryginalny schowek na drobiazgi górnika albo oryginalna doniczka dla górnika - ogrodnika! Dla ogrodnika - dekoratora wnętrz może dzielnie posłużyć, jako awangardowy, nowatorski mebel… Jeśli adresat prezentu jest miłośnikiem piwa, whisky lub innych trunków tę sosnową, drewnianą skrzynię może wykorzystać jako minibarek! Dołączony łom, który służy do otwierania boxa, może stać się niepowtarzalnym, przydatnym w domowym zaciszu narzędziem do naprawy różnych usterek. Nasza skrzynia prezentowa od Allebox jako prezent dla górnika jest prezentem nie na chwilę, ale długi czas. Ciężko będzie ją zapomnieć. Gwarantujemy, że pozostawia po sobie wiele pozytywnych wspomnień. Jest zapewnieniem świetnej jakości i korzystnej ceny.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl