Prezent dla miłośnika jogi

W świecie zdominowanym przez technologię, goniące terminy i wszechobecny brak czasu wielu ludzi szuka sposobu na ukojenie nerwów. Joga to jeden z nich - przynosi ukojenie zarówno dla ducha, jak i odprężenie dla ciała.Znacie kogoś kto zaczyna dzień od pakietu asan i dzielnie uczęszcza na zajęcia jogi?  Tę cechę można wykorzystać jako główną podpowiedź gdy szukacie pomysłu na prezent dla joginki lub jogina. 

Co na prezent dla joginki

Na hasło jogin ludziom automatycznie nasuwa się zdrowy styl życia, ktoś kto osiągnął poziom spokoju zbliżony do tybetańskiego mnicha, a poziom rozciągnięcia niemalże taki jak profesjonalna gimnastyczka. Zdrowy styl życia to trop za którym postanowiliśmy się udać komponując dla Was zestawy  prezentowe dla joginów. Nie poprzestajemy jednak tylko na tym. Wiemy jak wielką rolę w obdarowywaniu prezentami odgrywają emocje - zaskoczenie, niepewność, rosnąca ciekawość, radość - to wszystko może składać się na końcowy odbiór całego podarunku. Dlatego też w Allebox.pl opracowując temat prezenty dla joginów postanowiliśmy podejść do tego wątku w sposób zaskakujący. Sprzęt lub akcesoria do jogi i zestawy zdrowych pyszności zyskają niebanalną oprawę która z całą pewnością zostanie doceniona przez obdarowaną osobę. O co dokładnie chodzi?

Ciekawy prezent dla joginki i jogina

Drewniana skrzynia którą wręczycie jako prezent dla miłośnika jogi bez dwóch zdań kryje w sobie jakąś tajemnicę. Tylko jaką? To już muszą odkryć sami obdarowani, a możemy zdradzić, że będą musieli się w to zaangażować bardziej niż na początku przywiązali. Otóż w naszym sklepie możecie wybrać wśród 2 rodzajów skrzyń, jeżeli chodzi o sposoby ich zamknięcia. Dostępu do jednej z nich broni kłódka z kodem - obdarowana joginka będzie miała za zadanie poznać kod rozwiązując dołączoną łamigłówkę, ale jako, że dobrze być przygotowanym na wszelkie ewentualności przygotowaliśmy też alternatywny sposób. Mianowicie do zestawu dołączamy piłkę do metalu, a nuż się przyda. Druga skrzynia może wymagać nieco większej siły fizycznej, ale wydaje nam się, że komu jak komu, ale praktykom i miłośnikom jogi jej nie brakuje. Otóż skrzynia została szczelnie zamknięta za pomocą gwoździ więc z pomocą przyjdzie łom. Poręczny, solidny i w odpowiednich rękach również skuteczny. Wysiłki przy otwieraniu skrzyni to miód na oczy gości którym dane będzie obserwować zmagania jogina w dostawaniu się do skrzyni. Emocje rosną, a z każdą chwilą ciekawość co do tego co zawiera ten nieszablonowy zestaw prezentowy dla jogina w skrzyni jest coraz większa. 

Oryginalny pomysł na prezent dla miłośnika jogi

Gdy już box prezentowy otworzy przed joginką bądź joginem swoje wnętrze, możecie mieć pewność, że sprosta ich oczekiwaniom. We wnętrzu może czekać kalendarz planer z personalizowaną okładką nawiązującą do jogi, kubek dla jogina z nadrukiem imienia - to tylko kilka pomysłów, a co jakiś czas zaprezentujemy wam coś nowego. Uzupełnieniem tego intrygującego prezentu dla fana jogi będzie zestaw pachnących, naturalnych herbat liściastych, zdrowe ciasteczka pełnoziarniste i inne pyszności które znakomicie będą pasować do chwili relaksu miłośnika jogi. Jeżeli macie jakieś pytania odnośnie prezentu dla jogina, nie wahajcie się, pytajcie!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl