Prezent dla miłośnika koni

Podobno największe szczęście w świecie, leży na końskim grzbiecie. Według miłośnika koni jest tak z całą pewnością.  Jeżeli więc wskazówkę jaką jest pasja do koni chcecie wziąć jako motyw przewodni prezentu, to polecamy się. W Allebox.pl znajdziecie naprawdę oryginalne pomysły na prezenty dla miłośników koni. I to w nie byle jakiej formie! Dzięki długoletniemu doświadczeniu w branży upominkowej, wiemy jak ważne są emocje jakie podarunek może generować już od pierwszych chwil. To właśnie emocje sprawiają, że pewne wspomnienia pozostają z nami dłużej niż inne, dlatego dokładamy wszelkich starań aby nasze propozycje powodowały ten słynny efekt WOW.

Prezent dla kogoś kto kocha konie

Co na prezent dla miłośnika jazdy konnej? Pomysłów jest wiele i tak: warto aby podarunek nawiązywał do tej niezwykłej pasji jaką jest jeździectwo. Z pewnością zostanie to docenione przez obdarowaną osobę, bo pokaże, że ją znacie i wiecie co dla niej jest naprawdę ważne. Drewniana skrzynia już sama w sobie wygląda bardzo intrygująco. Jej powierzchnię możemy ozdobić pieczątkami, ale już na pierwszy rzut oka osobistego charakteru nada jej przyczepiona doń kartka z imienną dedykacją. Istnieje też możliwość wydrukowania kartki ze zdjęciem które nam prześlecie. Taki osobisty akcent już od pierwszych chwil sprawia, że adresat podarunku zaczyna się czuć wyjątkowo. Czas na otwarcie boxa! Zaraz, zaraz, jak to zrobić? I to jest ten moment w którym odbiorca dowiaduje się, że dołączony łom wcale nie pełni funkcji wyłącznie dekoracyjnych, a w przypadku drugiego rodzaju skrzyni, kłódka z kodem sama się nie otworzy - należy rozwiązać łamigłówkę lub gdy okaże się ona nie do pokonania, poświęcić chwilę aby ową kłódkę przepiłowac dołączoną piłką do metalu. Zapewniamy, że naszego autorstwa prezent dla koniarza lub koniary wart jest takiego wysiłku! Co więcej, sprawi on że fan koni doceni ten oryginalny pomysł na podarunek i jeszcze długo będzie go wspominać. 

Pomysłowy prezent dla jeźdźca

W miarę wysiłku rosną emocje, jak również wzrasta ciekawość obdarowanego miłośnika koni i jeździectwa co do tego co czeka na niego w środku tajemniczej, drewnianej skrzyni. Wyobrażacie sobie cóż to będzie dla niej bądź dla niego za satysfakcja w momencie gdy wieko skrzyni/ kłódka ustąpi? Z pewnością będzie niesamowicie, tym bardziej, że i zawartość skrzyni upominkowej została skomponowana tak, aby cieszyć i zachwycać. Rodzajów tych podarunków, mamy kilka i co jakiś czas zaprezentujemy Wam nowe. W jednej z naszych propozycji na prezent dla koniary bądź koniarza znajdziecie kubek z koniem i nadrukiem imienia w asyście pieczołowicie dobranych produktów spożywczych - wysokiej klasy, aromatycznych herbat liściastych, prawdziwych miodów, syropów do herbaty i zdrowych, naturalnych ciasteczek. Zestaw idealny na chwilę relaksu po ekscytującej przejażdżce konnej! Nadruk imienia na kartce na skrzynce i na zawartym w skrzyni gadżecie( w tym przypadku kubku z napisem) to niezawodny sposób na to aby obdarowany miłośnik koni poczuł się jeszcze bardziej niesamowicie w dniu swojego święta. Boxy upominkowe polecają się na oryginalne prezenty dla koniarzy!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl