Prezent dla myśliwego

Niechże zgadnę - trafiłeś tutaj na fali algorytmów wyszukiwarek, bo interesuje Cię co kupić myśliwemu. Miło mi obwieścić, że tak - jesteś na miejscu, mamy coś ekstra. Pasja to według wielu osób kontrowersyjna, ale ukryć się nie da, że myślistwo i łowiectwo porywają za sobą wielu. Specjalnością Allebox.pl są niespodzianki skomponowane z wielką uwagą, takie które dostarczą nie tylko zadowolenia, ale i ciekawości, oraz nie lada wysiłku przy odpakowywaniu, a co za tym idzie - ogrom radości dla publiczności obserwującej zmagania.

Skrzynki z prezentami jako prezenty myśliwskie

Upominki myśliwskie to istna parada rozmaitości - trofea, karafki, noże myśliwskie z grawerem dedykacji. Wszystko to znamy i jak najbardziej polecamy, ale w naszym sklepie oferujemy Wam coś zupełnie nowego, stworzonego z myślą o kaskadzie emocji jaki potrafi wywołać nasz box prezentowy. Aha, chcemy też zaznaczyć, że biorąc na tapet upominki dla myśliwego mamy na myśli nie tylko mężczyzn. Nasze skrzynki prezentowe sprawdzą się również jako prezent dla diany, czyli dla kobiety zajmującej się myślistwem. Co jest takiego niezwykłego w naszych skrzyniach?

Box upominkowy z łomem lub kłódką na kod

Skrzynka jaka jest każdy widzi - wykonana z solidnego drewna, ozdobiona tak, aby adresat podarunku mógł poczuć się naprawdę wyjątkowo - w zależności od rodzaju, lub od Waszego życzenia umieścimy na niej imię adresata/ adresatki podarunku lub imię + dedykację. Ciekawość co do tego co jest w środku, kiełkuje już w chwili wręczenia, ale nie będzie łatwo ją zaspokoić. Dostanie się do wnętrza skrzyni to istne wyzwanie! Trzeba będzie się nieco wysilić. W allebox dostępne mamy skrzynie do otworzenia dołączonego łomu, lub kłódki z kodem. Aby poznać kod, należy rozwiązać dołączoną łamigłówkę, ale bez obaw: w razie niepowodzenia do boxu dorzucamy piłę, na wszelki wypadek.  Czy musimy dodawać, że skrzynię z prezentami dla myśliwego najlepiej otwierać na oczach gości? Ubaw gwarantowany. Zachęcamy, aby nagrać pamiątkowy film, lub robić zdjęcia - fajnie będzie móc powspominać, a sam myśliwy też chętnie spojrzy na siebie okiem kamerki.

Skrzynia na prezent dla myśliwego - co jest w środku

Możecie być pewni, że zawartość skrzyni nie zawiedzie. Dostępnych jest wiele wariantów, a każdy z nich przygotowujemy bardzo starannie. Dobieramy najlepsze produkty, takie które będą rozkoszą dla podniebienia i komponujemy je z wyjątkowymi przedmiotami, które staną się jeszcze bardziej wyjątkowe dzięki możliwościom jakie niesie personalizacja. Wysokiej klasy nóż myśliwski zachwyca już sam z siebie, ale to dzięki misternemu grawerunkowi imienia nabierze unikatowych cech. Podobnie praktyczne kubki z nadrukiem, czy elegancka piersiówka z zestawem kieliszków wzbogacona o grawer dedykacji, zamówiony z myślą o konkretnej osobie. Możecie dobrać skrzynki o smakach wytrawnych lub takie, na słodką smakową nutkę. Co więcej - box możemy zamknąć lub pozostawić otwarty  jeżeli zechcecie dorzucić jeszcze coś od siebie do środka. Dajcie nam tylko znać, że chcecie tak zrobić. Z nami prezent dla miłośnika polowań i otrzyma całkiem nowy wymiar!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl