Prezent dla ogrodnika

Interesuje Cię coś dla miłośnika roślin lub fajny prezent dla ogrodnika? Przede wszystkim cieszymy się, że wpadliście na ten trop. Od zawsze uważamy, że upominki które sprawiają najwięcej radości to te które swoją tematyką nawiązują do pasji osoby którą chcemy obdarować. Upominek dla kogoś kto lubi rośliny skomponujemy tak, aby dostarczył mu mnóstwa radości, ale uwaga - w przypadku produktów z Allebox.pl zabawa zaczyna sie już przy otwieraniu!

Co na oryginalny prezent dla działkowca

Wiadomo, że fajny prezent dla działkowicza powinien ściśle korelować z jego pasją: z działką, uprawą roślin i chwilami wypoczynku na leżaku, pod pięknym, niebieskim niebem. Ciekawe akcesoria ogrodnicze będą jak znalazł! Jako prezenty dla ogrodnika polecamy zestawy noży ogrodniczych w szkatułce z grawerem dedykacji imiennej i pamiątkowej bądź pas na narzędzia ogrodnicze z nadrukiem nadającym mu unikatowy, osobisty charakter. Możecie być pewni, że co jakiś czas zaprezentujemy wam coś nowego dla miłośnika ogrodu. Jednakże, gdyby chodziło o same te akcesoria do ogrodu byłoby trochę nudno. Na pewno zastanawiacie się dlaczego w naszym sklepie wszystko oferujemy jako skrzynie z prezentami.  Otóż to właśnie skrzynia z drewna nadaje naszym upominkom ostateczny szlif. Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak ważne są emocje w relacjach międzyludzkich, w tym również jeżeli chodzi o wręczanie sobie upominków. Chcecie, przecież aby trafiony prezent dla ogrodnika sprawił mu radość, jak również został doceniony.  Zapewniamy, że nasze boxy to oryginalny pomysł na upominek. Dostarczą emocji i frajdy co niemiara -  i to nie tylko obdarowanej czy obdarowanemu, ale i osobom które będą zmagać się z tą skrzynią.

Fajny prezent dla ogrodnika

Tak! Określenia “zmaganie” użyliśmy nieprzypadkowo, ponieważ to nie tak, że otworzy się wieko i już będzie się miało dostęp do zawartości. Nie ma tak łatwo! Wychodzimy, z założenia, że aby odkryć najfajniejsze rzeczy należy się nieco wysilić. Solidna drewniana skrzynia kryje w sobie jakąś tajemnicę - swoje waży, posiada na sobie dedykowaną ogrodnikowi karteczkę. Rzut oka dookoła ścianek i zapewne on lub ona zaczynają się zastanawiać - jak to się otwiera? Wyobraźcie sobie ich spojrzenie, gdy okaże się, że trzeba użyć łomu, lub jeżeli zdecydowaliście się na skrzynię z kłódką - rozwiązać zagadkę, aby poznać tajemny kod. Emocje zaczną buzować już wtedy! Z pewnością obdarowani docenią tak oryginalny pomysł. Podarunek już dzięki temu wygeneruje same dobre wspomnienia, jak i szampański humor całej ekipy która będzie świadkami walki ogrodnik vs skrzynia z prezentami. 

Oryginalny prezent dla miłośnika roślin

Wspomnieliśmy już, że w środku czekać akcesoria ogrodnicze opatrzone elementem personalizacji - imienną dedykacją i tekstem. To jednak nie wszystko! Wkładamy wysiłek, aby adresat podarunku został uszczęśliwiony także na innych polach - również jeżeli chodzi o rozkosze podniebienia! W skrzyni znajdzie się też przemyślany zestaw pyszności - w zależności od rodzaju coś słodkiego, coś wytrawnego, lub na przykład zestaw aromatycznych kaw czy herbat aby miłośnik roślin, zapalony działkowiec mógł się nimi delektować, gdy po czasie poświęconym pielęgnacji roślinek, grządek czy krzewów przyjdzie

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl