Prezent dla ornitologa

Obserwowanie ptaków czyli birdwatching niektórych tak wciągnęło, że powstała nawet turystyka ornitologiczna. Trasę wypadów ustala się nie kierując atrakcjami typu muzea, parki czy wystawy. Celem takiej wyprawy jest chęć obserwacji konkretnych gatunków ptactwa i polowanie na nie dzierżąc aparat w dłoni. Jeżeli osoba którą chcesz obdarować zalicza się do tych które wstają skoro świt, aby przedzierać się przez zarośla wabiona nie syrenim, ale ptasim śpiewem to możemy podsunąć Ci idealny prezent dla ornitologa!

Co na prezent dla ornitologa

Szukając prezentu dopasowanego do pasji ornitologii  zapewne przejrzeliście już czeluście internetu i okazało się, że lornetkę, już ma, a aparat owszem, przydałby się lepszy ale to zdecydowanie nie ta pula pieniężna jaką chcielibyście przeznaczyć na podarunek, nawet jeżeli jest to tzw. prezent składkowy.  W takim razie co kupić ornitologowi? W Allebox.pl znajdziesz pomysł inny niż dotychczas napotkane. Wykonana z prawdziwego, jasnego drewna skrzynia od razu przykuje uwagę człowieka kochającego naturę. Zamieszczona na jej ściance kartka z nadrukiem imiennej dedykacji i nawiązania do ornitologii upewni, że jest to coś stworzonego z myślą nie o kim innym, jak właśnie o adresacie podarunku. Uśmiech pojawia się na twarzy, podziękowania płyną i wtem kiełkuje pytanie - Jak dostać się do boxa?

Skrzynia z prezentami dla ornitologa

W naszych skrzyniach najlepsze jest to, że służą nam ( i przede wszystkim Wam) do budowania napięcia, jak w niczym najlepszym filmie akcji. Otóż pasjonat ornitologii(bądź pasjonatka, nasze boxy to prezenty dla kobiet jak i dla mężczyzn) aby dostać się do środka będzie musiał wykazać się sprytem lub fachowością w obsłudze… łomu. W zależności od wybranego rodzaju drewniany box zamkniemy na kłódkę z kodem, który to kod można uzyskać wcale nie prostą zagadkę, lub zabijemy gwoździami aby zebrani goście mogli pooglądać sztukę posługiwania się łomem. W przypadku kłódki może się zdarzyć tak, że jednak coś pójdzie nie tak i pozostanie ona nieczuła na wprowadzony nieprawidłowy kod - na taką ewentualność dołączyliśmy do boxa piłkę do metalu. Taki sposób podania prezentu dla ornitologa sprawia, że ciekawość rośnie już od pierwszej chwili, a oglądający zmagania goście mogą mieć niezły ubaw. Mnóstwo zdjęć dokumentujących te wysiłki będzie stanowić fenomenalną pamiątkę z okazji urodzin, lub innej okazji. Jesteście ciekawi co może kryć się w środku? Ornitolog na pewno jest! Zapewniamy, że zawartość wynagrodzi “męki” z łomem lub z kodem.

Ornitolog - zestaw prezentowy

Upominek skomponowaliśmy tak, aby podkreślić wyjątkowość. Znajdziecie tam wyłącznie produkty najwyższej klasy - delikatesowe łakocie, aromatyczne herbaty,dodatki do herbaty a do tego kruche ciasteczka z naturalnych składników. Nie tylko rozkosze dla podniebienia przewidzieliśmy jako upominek dla ornitologa. Pysznościom może towarzyszyć kubek z imieniem i nadrukiem dopasowanym do pasji jaką jest ornitologia, lub kubek termiczny  z grawerem bądź nadrukiem. Taki osobisty szlif na praktycznym gadżecie sprawi, że miłośnik ptaków poczuje się wyjątkowo, bo wzięcie pod uwagę jego hobby to swoisty hołd dla fascynującej dziedziny jaką jest ornitologia. Zapewniamy najwyższą jakość wykonania. Jesteśmy też otwarci na wszelkie pytania - nasze biuro obsługi klienta z przyjemnością Wam doradzi. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl