Prezent dla pianisty - niech muzyka gra w Jego sercu...

Muzyka uspokaja zmysły, umysł i duszę. Muzyka jest stenografią uczuć. Muzyka jest dobra na wszystko. Muzyka jest w sercu pianisty. Jak trafić do Jego serca za pomocą połączenia muzyki i prezentu takiego, który ożywi Jego zmysły… Taki prezent dla pianisty to kompozycja uczuć, dobrej zabawy i niezapomnianych wrażeń.  Znalezienie czegoś wyjątkowego dla tak utalentowanej osoby to prawdziwy wyczyn, ale z rozwiązaniem przychodzimy my! Ułatwiamy sprawę, mamy niespodziankę idealną dla kogoś o tak interesującej pasji. Nasza skrzynia prezentowa od Allebox to prawdziwa gratka, dla miłośników muzyki. Pobudzi zmysły do działania i być może dzięki temu powstanie nowy utwór, który chwyci za serce miliony… Ach, jakie to będzie brzmienie, jaka to będzie muzyka… miód dla uszu pianisty! Nasza skrzynia prezentowa, którą proponujemy jako prezent dla muzyka pianisty to skarbnica kilkunastu, wyjątkowych, odrębnych podarunków. Już sama skrzynia została zaprojektowana w taki sposób, aby mogła posłużyć w przyszłości, jako coś pożytecznego. Można z niej zrobić na przykład niezwykły schowek na nuty i inne muzyczne gadżety. Dobry pomysł, prawda? Ale wiemy, na co czekacie, troszkę trzeba wzbudzić napięcie... Ta chwila jest właśnie teraz: co się kryje w naszych oryginalnych boxach prezentowych stworzonych specjalnie dla wirtuoza pianina? Dla pianistki przygotowaliśmy wyjątkowy zestaw niepowtarzalnych upominków. Elegancka, jedyna w swoim rodzaju kawiarka z personalizacją, do tego cały zestaw pysznych, aromatycznych kaw. A ten “napój bogów” trzeba w czymś wypić... Świetnie w tej roli sprawdzi się kubek z nadrukiem stworzony specjalnie dla niej, dla prawdziwej miłośniczki pianina. A dla pana pianisty? Zdrowy zestaw dla miłośnika pianina. Chowa się w nim wyjątkowy planner z personalizacją, w którym można zapisywać ważne wydarzenia takie jak koncerty, recitale i inne równie istotne spotkania. Jako coś na osłodę idealne będą ciasteczka owsiane, które można przechowywać w niezwykłym słoiku na łakocie! Do słodkości przydadzą się aromatyczne herbaty, które również znajdują się naszym boxie! ;) A herbatkę w czymś trzeba wypić… kubek z nadrukiem stworzony specjalnie dla miłośnika pianina to trafiony pomysł! Brzmi nieźle i smacznie, prawda? ;) 

Jaki prezent dla pianisty

Zbliżają się imieniny klawiszowego wirtuoza ? Gra na pianinie jest sztuką. A sztuka jest niepowtarzalna i niezwykła. Nic nie jest w stanie zastąpić płynącej z niej fali uczuć i emocji. A może jednak ? Prezent idealny będzie w stanie podarować uczucia podobne do tych doznawanych na koncercie pianistycznym... Nasz box prezentowy to prezent doskonały. Ciekawa zawartość i możliwość personalizacji to sposób na idealny prezent dla pianisty.

Pomysł na prezent dla pianisty

Nasze skrzyneczki prezentowe to prawdziwa kwintesencja melodii grających w sercu adresata prezentu. Ich oryginalność i nieszablonowość to sposób na prezent idealny. Czy to idealny prezent dla pianisty? Słowo rodzi się z dźwięku - dźwięk przed słowem. A nie ma nic piękniejszego niż dźwięki prawdziwej radości. A takie właśnie się pojawią po otworzeniu naszego boxa. Co więcej, jego wyjątkowość nie zna granic. Ciekawy sposób otwierania, zawartość stymulująca zmysły i możliwość personalizacji to wszystko, czego może chcieć muzyk. Jak dostać się do wnętrza tej magicznej skrzyni? W wersji damskiej w tym celu dołączamy zagadkę, które trzeba rozwiązać, jeśli się to nie uda, warto sięgnąć po opcję B, jaką jest piłka do metalu, kłódkę trzeba przepiłować! W wersji męskiej z pomocą łomu gwóźdź po gwoździu dotrzesz do celu! ;)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl