Prezent dla siatkarza - skrzynia prezentowa od Allebox!

Siatkówka to sport, który wymaga mobilizacji, gry zespołowej i przede wszystkim świetnych relacji! W takim razie przyjaźń to jeden z elementów, który jest bardzo ważny w drużynie, przecież wygrywacie albo przegrywacie razem! I to właśnie w przyjaźni, ważne są gesty. Z myślą o bliskich relacjach w drużynie powstał wyjątkowy prezent dla siatkarza. Taki, którego adresat podarunku nie zapomni na bardzo długi czas. Przyjaciele często się obdarowują, dlatego nasza solidna, ręcznie robiona skrzynia powstała specjalnie dla miłośnika siatkówki, który ceni sobie prawdziwe przyjaźnie! Taki prezent dla siatkarza to coś szczególnego. Co się w niej kryje, jest totalnie top secret, ale może moglibyśmy zdradzić malutką część tajemnicy! Przede wszystkim nasz skarbiec prezentowy to nie jeden, a kilkanaście niezapomnianych podarunków! Tak, tak - dobrze przeczytałeś! Skrzynia kryje w sobie naprawdę wiele sekretów. Taki prezent dla siatkarza to prawdziwy rarytas. Nie będzie łatwo się mu oprzeć. Ale z drugiej strony… Po co się opierać? Łap w dłoń naszą skrzynię i baw się dobrze. A tajemnicę co się w niej kryje, zdradzimy już za jedną chwilkę...

Prezent dla siatkarza z pomysłem

W siatkówce liczy się zdobywanie punktów. Żeby trafić do serca siatkarza, trzeba zdobyć ich jak najwięcej, nie tylko na boisku. Szukasz, szukasz tego czegoś we wszystkim miejscach Internetu, a tymczasem mogłeś zaglądnąć od razu do nas! Bardzo lubimy mieć gości i w poszukiwaniu zaginionych prezentów jesteśmy bardzo pomocni! Nasz box prezentowy pełen tajemnic to prezent dla siatkarza idealny. Nie zapomni go na dłuuugie lata! Co się może kryć w tej solidnej, drewnianej skrzyni? Już opowiadamy! Co powiesz na gadżety dla sportowca pierwsza klasa… Tak myśleliśmy, nie było mowy o tym, że Ci się nie spodoba! Zamknij oczy i wyobraź sobie podarunek idealny… Przed Tobą znajduje się jedyna w swoim rodzaju skrzynia. Jest piękna, klasyczna. A na niej? Przytwierdzony łom. Myślisz... Skoro to prezent dla siatkarza to po co mi łom. No przecież jakoś musisz tę skrzynię otworzyć! I właśnie po to jest. Złapiesz za niego i gwóźdź po gwoździu otworzysz ten wyjątkowy podarunek. A kryje się w nim naprawdę wiele tajemnic. Ale wiemy jedno: czeka Cię lub Twojego siatkarza moc zabawy i śmiechu przy otwieraniu. Nie ma tutaj mowy o remisie czy aucie, możliwa jest tylko wygrana. Wybierając nasz box, wygrałeś! 

Box prezentowy - prezent dla siatkarza

Wygrany mecz czy udany trening trzeba upamiętnić! W tej roli idealnie sprawdzi się skrzynia prezentowa z jedyną w swoim rodzaju zawartością, odpowiadającą potrzebom sportowca. Sport to zdrowie, śmiech to zdrowie. A nic bardziej nie cieszy niż połączenie tych dwóch rzeczy i właśnie oto jest - prezent dla siatkarza marzeń! Skrzynia pełna prezentów to niespodzianka idealna. Box kryje w sobie wiele tajemnic i sekretów. Jego zawartość przyda się po treningu, kiedy potrzebny będzie relaks. Zestaw kosmetyków spowoduje, że mięśnie się odprężą, a odrobina słodyczy z batonów skutecznie pobudzi zmysły i uaktywni endorfiny. Zadowalająca ilość radości? Niekoniecznie! Drugie tyle zabawy dostarczy otwieranie skrzyni! Nic dodać, nic ująć. Twój siatkarka będzie w siódmym niebie, a taki prezent dla siatkarza zapamięta na długo! Ale to nie koniec naszych asów w rękawie! ;) Już skrzynia sama w sobie jest niepowtarzalnym podarunkiem. Można wykorzystać ją na wiele sposób. Co powiesz na to, żeby stworzyć z niej genialny schowek na gadżety dla sportowca albo wyjątkową półkę na statuetki zwycięzców. Jak widać, nasza skrzynia to zabawny, ale również praktyczny prezent.   

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl